Kodėl naudinga laikyti kates?

Kodėl naudinga laikyti kates?

Katės užkariauja vis daugiau kačių mylėtojų širdžių, o į savo namus vis dažniau įsileidžiame šias mielas, švelniakailes augintines. Įrodyta, kad net įvairių vaizdo įrašų apie kates žiūrėjimas, akivaizdžiai gerina nuotaiką, vadinasi, turint tikrą katę, galima tapti dar laimingesniu. Iš tiesų, privalumai, kuriuos galima gauti laikant kates gali nustebinti. Įdomu? Štai keletas puikių dalykų, dėl kurių naudinga auginti kates savo namuose penge lån 2018.

Katės padeda ištverti praradimus. Prarasti tą, kurį mylime yra be galo sunku, tačiau vienas geriausių dalykų, kurie padeda išgyventi praradimus, tai katės. Pasirodo, jog katės padeda žmonėms greičiau atsitiesti, kadangi jos nerodo didelių emocijų, skausmo ir neverkia. Žmonės šiuo atžvilgiu yra silpnesni, užjausdami kitą žmogų, dažnai išreiškia daug nereikalingų emocijų, kurios priverčia dar labiau liūdėti. Nors katės yra tik gyvūnai, jos yra tikrai puiki parama, užklupus sunkumams. Katės išklauso, jos nepriekaištauja ir nesmerkia, nesvarbu, jog jos nieko neatsako žmonių kalba, kartais reikia tiesiog išsikalbėti.

Katės gali padėti susirasti antrą pusę. Jei esate vienišas vaikinas ir niekaip negalite susirasti merginos, įsigykite katę. Įvairių tyrimų duomenimis įrodyta, jog moterims labiau patinka tie vyrai, kurie myli gyvūnus. Be to, moterims labiau patinka tie vyrai, kurie laiko būtent kates. Ieškant antrosios pusės internete, rekomenduojama įvardinti, jog turite katę ir nors tai negarantuos, jog susirasite merginą, katė puikiai palaikys kompaniją net ir tuomet kai ją susirasite, o tokia diena vis tiek kada nors išauš.

Kačių šeimininkai yra protingesni. Įrodyta, jog žmonės, kurie augina kates, yra dažniau linkę įgyti aukštąjį išsilavinimą nei tie, kurie kačių neturi. Be to, panašiais tyrimais įrodyta, kad kačių šeimininkai buvo šiek tiek protingesni nei tie, kurie neaugina kačių. Visgi, reikėtų paminėti ir tai, jog manoma, kad ne katės padaro šeimininkus protingesniais, tiesiog protingesni žmonės dirba ir mokosi ilgiau, būtent dėl to jie renkasi auginti kates, kurios reikalauja mažiau dėmesio nei šunys, taigi katės yra puikus pasirinkimas užsiėmusiems intelektualams, norintiems turėti ką nors mielo ir švelnaus.

Sveikesnė širdis. Bet koks naminis augintinis labai naudingas širdžiai. Kalbant apie kates, jos mažina stresą, be to, auginant katę pavyksta mažiau nervintis. Katės auginimas nuteikia pozityviai ir raminančiai. Klinikiniais tyrimais įrodyta, jog kačių šeimininkai net 30% mažiau sirgo širdies ligomis, taip pat tokiems žmonėms dažniau pavyko išvengti širdies smūgio. Daroma prielaida, jog taip yra todėl, kad kačių šeimininkai yra pakankamai atsipalaidavę, katės mažina jų stresą ir padeda nusiraminti.

Katės gali nemažai pasakyti apie šeimininko asmenybę. Augintinio pasirinkimas atskleidžia pakankamai nemažai informacijos apie asmenybę. Šunų mylėtojai dažniau renkasi vakarėlius ir naktinį gyvenimą, tuo tarpu kačių augintojai yra ramesni ir priskiriami intravertams. Nepaisant to, kačių šeimininkais dažniau galima pasitikėti, jie yra patikimi ir patys pasitiki kitais. Tie, kurie myli kates, mažiau manipuliuoja kitais ir yra kuklesni, nei šunų augintojai. Visgi, tai tik bendri duomenys, žmonių yra daugybė, todėl tai nėra taikoma visiems be išimčių lån penge uden renter.

Naudingų dalykų auginant kates yra kur kas daugiau, išvardinti tik keletas pakankamai svarbių ir intriguojančių. Galima daryti išvadą, jog katės puikiai tinka vienišiems žmonėms, bei tiems, kurie dažnai patiria stresą. Katės yra meilios ir švelnios, todėl tiek daug žmonių visame pasaulyje renkasi auginti būtent jas. Norint tapti laimingesniu, nebūtinai reikia auginti katę, galima auginti bet ką, svarbu, jog būtų kuo rūpintis, tuomet gyvenimas tampa prasmingesnis ir gražesnis.